| Krs123153 a întrebat:

Am riduri foarte vizibile pe frunte si sub ochi si nu stiu de la ce sunt, mai pot scapa de ele? Am 17 ani, ma gandesc ca sunt inca tanar pentru a avea riduri.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Hmm, cam ciudat sa ai riduri de la varsta asta... Ai fost stresat in ultima vreme? Ai invatat mult?

| Krs123153 explică (pentru Florentina9210):

Nu, insa pana acum am stat foarte mult in calculator, acum l-am lasat. Mai e vreo sansa sa scap de ele?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Krs123153):

Incearca sa mai reduci timpul petrecut la computer. Poti avea probleme mai tarziu cu ochii. Incearca Gerovital H3 Men. Bafta!