| alTaiR96 a întrebat:

am și eu o problemă, am un parfum și nu știu cum se numește, nu scrie nimic pe el, dar vă pot arăta o poză, îmi puteți spune numele vă rog?
P.S : acele etichete nu sunt de la parfum, erau niște desene lipite de sorumea :)
Dau fundă, mulțumesc :D

http://img715.imageshack.us/img715/7791/sadlf.jpg

6 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

L-ai luat fara cutie? Daca avea cutie trebuia neaparat sa scrie numele parfumului pe ea.

| floriasdfg a răspuns:

E little black dress.

| adry2001 a răspuns:

Nu cred ca e little black dress pentru ca pe ala din cate stiu eu scrie numele. Nu avea cutie pe care sa scrie numele? Imi pare rau dar ca mai mult de atat nu te pot ajuta.

| DalyDanyOana a răspuns:

Cred ca e Armany..seamana cu sticlele alea

| alTaiR96 explică:

Nu am cutie la el, il am de mult, si da nu e parfum e apa de toaleta, scuzele mele happy

| BetaRoby a răspuns:

Hei... Parfumul tau se numeste EAU DE TOILETTE