| anonim_4396 a întrebat:

Am parul scurt, si cred ca mi-ar prinde bine o schimbare de look, il las sa creasca si as vrea ceva de genu(vezi poza jos), ce ziceti? ati iesi cu unu pe strada aratand asa?
http://img715.imageshack.us/img715/4443/0guns3898691021. jpg

8 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

:O E oribilaa.

| Fury a răspuns:

Tunsoarea din imagine nu arata deloc bine... daca vrei sa-ti lasi parul lung uite ceva ce mie personal mi-ar placea la nebunie: http://s3.amazonaws.com/......EmoBoy.jpg

| Lavy_4392 a răspuns:

Mie una imi place.desi stiu ca multi vor zice ca st nebuna daca as iesi cu cineva asalove struck tr sa ai multa incredere in tine si sa iti faci tunsoarea asta
eu una am avut multe multee in cap nu e nici o problema parul creste.
important sa-ti placa tie
kiss:*

| Me,myself & I a răspuns:

E cam ciudatica frizura asta dar daca tie iti place...totusi ti-as recomanda o tunsoare mai serioasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocalar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manelist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tie imi placehappymie nu imi place sadprefer ceva clasic; acea tunsoare simpla imi atrage mai mult atentia mai ales ca in ziua de azi baietii au o groaza de frizuri si sincer sunt uratelesaddar cum am mai spus :daca tie iti placehappy