| Geocc112233 a întrebat:

Am inceput sa port barba si ma intereseaza voi cu ce va ingrijiti barba?
Ulei, balsam, creme? Ce branduri folositi? De unde le cumparati?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Salut, cu nimic special. Uneori am fața uscată și fac câteva cojite și îmi dau cu cremă Nivea Men inclusiv pe pielea de sub barbă, iar în rest o îngrijesc in mod normal...o scurtez cu masina eu o port nr 2.5 sau 3 contur la obraji să fie dreapta și cam atât.

| killer3023 a răspuns:

Eu folosesc doar șampon, o spăl in fiecare zi, o usuc cu feonul și o pieptăn.