| RazzyFUnik a întrebat:

Ce creme folositi pentru epilarea inghinala? Sunteti multumiti de aceste produse? De unde le cumparati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu mai folosesc creme epilatoare de cind m-am iritat datorita lor. Apoi am aflat ca au o cantitate mare de uree si de aceea se intimpla unora asta.
Pasta de ras si bicul plus un pic de unguent cu antibiotic Fluocinolon N sint de ajuns.

| Uza a răspuns:

Pai,folosesc 2 metode:
1. crema depilatoare - sunt multumita, lasa pielea moale, nu ma irit, si o gasesc la orice magazin si costa in jur de 10 lei - 150ml(Farmec)
2. gel de ras de la Avon si bic si la fel, sunt multumita, imi lasa pielea foarte moale :X