| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

am nevoie de un sfat pentru a ma lămuri in legatura cu balul bobocilor. Cum se organizeaza? Daca reusesti sa fii Miss/Mister boboc ce primesti ca premiu si cum se aleg perechile. Băieții invita fetele? Va rog ajutați - mă

1 răspuns:
| titicristina21 a răspuns:

Trebuie sa fi cea mai frumoasa fata de la bal de la cap pana la coada, sa ai un partener frumos sa fioti cel mai dansator si fericit cuplu din acea seara sa aveti amici care va sustin.pai se organizeaza intr-o sala de la un liceu sau unde esti tu se coloreaza cu diferite ornamente, se angajeaza cantareti sau DJ.da baietii invit fetele dar si fetele pot.primesti coroana impreuna cu partenerul tau.