| costy97 a întrebat:

Am o mica MARE problema... Vineri este balul bobocilor. paricip la mister boboc si am ca proba imitarea unui personaj din anii 80"... inca nu am ales nimic. imi puteti da un sfat va rog? am nevoie de el urgent. bineinteles FUNDA

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Poti incerca sa-l imiti pe Florin Piersic.Iti iei un sacou,o esarfa sau un fular si te apuci de vorbit laughing. Cauta pe youtube o povestire amuzanta de-a lui, invata-i replicile si apoi le zici pe scena, cu acelasi ton pe care il are el.Pot sa fie si niste persoane care sa te scoata cu forta de pe scena ca nu te mai opresti din vorbit intocmai ca maestrul.Sau il poti imita pe Ceausescu:palton, caciula de astrahan(are vreun barbat de la costumul national, sau ma rog faci tu rost) si il imiti.Ai grija sa fi si rarait(daca poti) ca si el si de ce nu sa o ai si pe Elena langa tine. Poti reproduce scena de la revolutie cu :,,Alo,alo! Se vor mari pensiile,etc.''. Poti sa-l imiti pe Hagi,cu mingea si cu felul in care vorbea:,, Deci o sa facem tot ce putem a totul sa fie bine si sa de termine cu bine.Vom incerca sa fie bine pentru toti...", etc.laughing
Bafta! big grin kiss