| RoBeRTin321 a întrebat:

Am o intebare..Nu stiu daca categoria e potrivita intrebarii mele, bun deci sa incep. Vreau sa stiu cum imi pot face parul ca al lui acest adolescent? http://imgur.com/URbx6GR Am nevoie de par moale, tare sau ce? Eu am parul cam moale si dabia il fac cu gel fixare 5 si cu fixativ. Am nevoie de gel,fixativ,placa sau ce? Astept raspunsuri,dau funda! P.S:Da, ma uit la iRaphahell xD

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

TE tunzi în părți 1 sau 2 și sus lași cam 1 cm jumate. Îi spui la frizer. Sau te duci la frizerie cu poza și întrei frizerul.

| RoBeRTin321 explică (pentru Anonimuserr):

Mai astept raspunsuri.

| Anonimuserr a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Desigur!