| xpbauuxx a întrebat:

am o intrebare : am doua vartejuri ( unul in stanga unul in dreapta ) pe frunte si vreau sa-mi fac parul gen JUTIN BIEBER. Se pot aranja cumva cu placa? Sy cum as putea face ca parul sami stea uniform? trebuie sa tai treptat varfurile si sa astept sa creasca tot parul la acelasi nivel? MULTUMESC anticipat PS vreau doar raspunsuri serioase. FUNDA

Răspuns Câştigător
| EnglandGB a răspuns:

Nu te lua dupa altii! nu fii prost! tu esti frumos asa cum esti! gandeste-te cati prosti arata aproape ca justin si ce-o rezolvat? sunt mai multi fraieri.care se iau dupa un altul.tu alegeti propriul stil! esti unic! niciodata nu vei putea avea fata si parul lui!

2 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Daca vezi ca nu iti sta adica ai numai fire ridicate unul intr-o parte altul in alta la ce mama naibii te chinui crezi ca vei arata ca justin never...asa ca las-o balta si fa-ti propriul stil al tau cum crezi tu ca iti sta mai bine nu mai fura stiluri de la altii nu mi-o lua in nume de rau

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Incearca sa inventezi un haircut. eu asa am facut si tuturor din clasa le-a placut big grin doar ca trebuie sa te chinui putin la inceput pana gasesti frizura potrivita.Pa.