| xpbauuxx a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi las parul sa creasca mediu. As vrea sa aud sfaturi cum ar trebui sa ma tund ca sa-mi stea fain cand creste asa mediu like jb sau zac efron. Cum ar trebui sa mi-l las sau cum ar trebui sa ma tund? Vreau sa aud lucruri exacte tinand cont ca am 2 vartejuri mici ( pe frunte unu stanga unu dreapta) Cum sta mai fain? pe dreapta saupe stanga? @@@dau FUNDA @@@

1 răspuns:
| soldatzyka a răspuns:

Depindede forma fetzei si de ce iti doresti tu. O poza ar ajuta. Dar nici de cum cu carare si gen bob pentru ca nu o sa arati nici cum. Am un coleg care are o freza gen bob si parca are o peruca ieftina aruncata pe cap si toata lumea isi bate joc de el. :-)