| xpbauuxx a întrebat:

am si eu o intrebare : vreau sa-mi fac parul ca a lui justin bieber dar il am putin mai scurt... se poateface si asa? sau mai trebuie sa-l las sa creasca cateva luni? FUNDA pentru raspunsuri serioase... multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Anonnnnn a răspuns:

Cred ca aia veche laughing
Pai, incearca sa ti-l aranjezi thinking si apoi sa te obisnuiesti asa cu el thinking Numai ca trebuie sa treci si pe la frizer, ca sa ti-l fileze si sa-ti fie mai usor happy

1 răspuns:
| aeerda a răspuns:

Du-te la frizer si sigur o sa te ajute acolo...Care frizura o vrei aia veche sau ai nou?