| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena care are sanii foarte mici si are 14 si ea vrea sa se dea cu ceapa pe sanii ca cica ii cresc mai mari eu nu stiu ce sa cred amu thinking spuneti-mi va rog o sa mearga? si dati-mi va rog si niste site-uri unde pot gasi cum sa-ti faci sanii mai mari natural dar vreau fara carti de cumparat direct cum trebuie sa faca tongue ( ca s-o ajut pe pr mea puppy dog eyes, fara silicoae sau de altele oh go on )... funda big grin

Răspuns Câştigător
| Bonotralalala a răspuns:

Pai eu am auzit, ca sa iti maresti sanii trebuie sa mananci mult marar. eu am incercat si sa stii ca a mers.:d succes pr tale big grin

8 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Deci...sa inteleg ca voi cautati ceva natural si fara sa dati vreun ban pentru asta. Oare cum v-ati gandit voi ca unele femei isi pun silicoane, cand ar exista trucuri babesti care fac asta, fara sa coste nimic?

| happyendings a răspuns:

laughing,sigur ca nu merge cu ceapa
Ar putea sa poarte un sutien cu buretii mai grosi si cu un nr mai mare decat al iei
Sper ca te-am ajutathappy

| rolfenstein a răspuns:

Nu cred ca exista vreo metoda naturala ce iti imaginezi u.stai linistita ca pana la 18 ani o sa iti creasca sigur.(ma refer la tine nu la prietena ta).

| andytuu a răspuns:

Eu cred ca e vorba de tine si nu de pr tah...asta e doar un pretext cu pr tah.asa-i?winking

| StilFeminin a răspuns:

Sunt convinsa ca prietena ta este frumoasa asa cum este si de aceea ar trebui sa lase lucrurile sa decurga de la sine. Internetul este plin de reclame mincinoase in aceasta privinta.Ai grija sa nu cazi in capcana. Cel mai bine iti ajuti prietena sa aiba incredere in ea.

| Inginerie a răspuns:

Daca "pe vremea lor" au fost ceva mai tantosi si tari, iar acum ii certi in oglinda ca s-au cam lasat, sa stii ca nu e numai vina lor. http://tamtamuri.ro/recomandate/fata-sanii-mei-sunt-mai/

| cristi15_9933 a răspuns:

1. 100% se chinuie de geaba poate sa frece si cu ardei iute.
2. la 17 ani poate sa-i creasca sanii spontan de nici nu o mai recunosti
3. nu exista asa ceva. nu poti sa-ti maresti sanii pe cai naturale. poti doar sa ii faci mai fermi