| anonim_4396 a întrebat:

Daca mananc ceapa iti cresc sanii?

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Nici gand. Ca sa iti creasca sanii trebuie sa mananci regulat si sanatos. Asa vei face si un corp frumos, fund, sani. Sper ca te-am ajutat. Pupici, pa-pa!

26 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,nu-ti cresc.

| gigiro a răspuns:

Vorbe din popor...Dar un pic de adevar este. ceapa este o leguma foarte buna pentru sanatatea organismului, deci, indirect ajuta si la hormoni.

| TitiDrLove a răspuns:

Unde ai mai auzit asta?laughing

| glamour a răspuns:

Da ma iti cresc. O sa ii ai ca ai Pamelei Anderson dar ai tai vor fi naturalilaughing

| User a răspuns:

Mno, normal. Baga in fiecare zi un darab de clisa cu doua kile de ceapa si-o sa ajungi ca Fulga.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Normal ca nu. Sunt doar niste leacuri babesti, care oricum nu ajuta la nimic.

| DeEAஐ a răspuns:

Daca mananci u imi cresc miehee heelol

| cryssa a răspuns:

Nu, da o sa iti puta guralaughing

| Dek a răspuns:

Nu trebuie mancata!
Tre sa sugi o ceapa pe zilaughingrolling on the floor

Nu cum sa-ti creascawinkingsunt remedii naturiste in farmacii dar iti spun ca trec peste 40 de lei (mama ii farmacista) laughing asa ca lasa timpu sa te dezvoltewinking
BAFTA!

| anonimul a răspuns:

De la ceapa nu...dar de la patrunjel dabig grin

| St3fY_3193 a răspuns:

Baieti ce va bagati ma aveti sanii si nu stim noirolling on the floor? smug

| newname a răspuns:

Nu di la ceapa nu di la usturoi dabig grin

| BaNnGi a răspuns:

Nu nu.ti cresc
decat iti pute gura:smug:devil

| Alleychan a răspuns:

rolling on the floor Poti sa mananci ca nu-mi crescrolling on the floorsi nici nu vreau.

| miky_4769 a răspuns:

Daca mananci tu nu imi cresc mielaughing. te-a mintit maica-ta sa mananci ceapalaughing

| DoarUnCopil a răspuns:

Pff...poti sa incerci.dar nu cred ca "imi" cresc rolling on the floor

| SarahRihanna a răspuns:

Banuiesc ca inca esti micuta si `pleci urechea la tot ce auzi nou,ceea ce este realtionat de un corp mai atragator...dar asta nu este adevarat.dac vrei,iti zic si eu ca am auzit ca trebuie` sa mananci morovi, banane si porumb pentru o mai buna dexvoltare a sanilor, dar sunt doar "leacuri" babesti...

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Da da da da da, sigur ca da, da da. absolut da da mai absolut ca vodka. da da da

| sadhna a răspuns:

Ai pus o intrebare stupida nu cum asa nu iti cresc sanii ei cresc pe parcursul lor nu ai cum sa ii facii sa creasca mai repede trebuia sa stii dar stai linistita nu e nimic

| Askaw0w a răspuns:

Da iti cresc...

| BYAAA_5532 a răspuns:

Daca iti bagi felii de ceapa in ochi iti cresc saniiwinking

Dumnezeu rolling eyes

| Yuji a răspuns:

Doar daca sunt mai mici ca ceapa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă mănânci ceapă îţi creşte părul, ţi se regenerează...
O seară de vis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne. da. tu mananci si mie imi cresc.
normal ca nu! leacuri babesti laughing

| claudiu11112 a răspuns:

Nu

| SAndreeaG a răspuns:

Doamne...ma scuzati pentru intrebarea asta stupida, dar a fost verisoara mea la mine si nu stiu cum si ce a facut si a scris intrebarea asta prosteasca.dar oricum mersi ca v-ati oferit sa raspundeti pupici:*