| LissLiss a întrebat:

ati incercat aspirina pisata cu miere pentru ten? Care au fost rezultatele in cadrul unui ten cu imperfectiuni? Dupa cat timp au aparut rezultate? Multuumesc!

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Aspirina pisata este recomandata pentru cosuri. Mierea este buna pentru hidratarea tenului, sau in combinatie cu zahar pentru scrub. Depinde pentru ce anume vrei.

| RAY a răspuns:

Eu am incercat miere fara nimic
albeste tenul
cam atat, poate o fi avut si alte efecte

| Laura927 a răspuns:

Este interesant, nu m-am gandit la asta, nu am imperfectiuni dar nah, sunt fata imi mai apar si mie in perioadele speciale.
O sa incerc dar cred ca functioneaza cu siguranta!

| alina是最热 a răspuns:

Buna! Eu am incercat doar aspirina pisata cu putina apa cat sa fie de consistenta unei paste. Am aplicat pe cosuri si am asteptat sa se usuce apoi m-am spalat cu apa calda apoi rece. Mie mi s-au micsorat cosurile de la prima aplicare si apoi pe zi ce trece am mai aplicat si am scapat big grin.