| Mr97ScZ a întrebat:

Am o problema cu parul meu.Mereu dupa ce fac baie la cap, parul imi sta prost si tine asa o sapt intreaga.Ma face sa arat urat.Cum pot sa-l aranjez ca sa-mi stea bine? Dar fara sa folosesc gel, fixativ sau alte chestii din astea. Puteti sa ma ajutati? pleeeease

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu ai explicat foarte clar ce problema ai. Ce inseamna sta urat? Sta ondulat, zburlit, electrizat, turtit?
Incearca sa-l lasi sa se usuce natural cam 80% apoi foloseste un balsam de par leave in, ceva spray sau ulei de par si piaptana-l apoi usuca-l cu foehnul apoi piaptana-l, fa-ti o carare si gata... cel putin eu asa fac si ramane drept si imblanzit, dar nu pleostit.

| ema_2625 a răspuns:

Foloseste un sampon bun si incearca sa ii dai o forma cand il usuci cu feonul si peria rotunda.

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Codite impletite sau spic, oricum sunt la moda happy

| caty165 a răspuns:

Eu ma gindesc sa til indrepti cu placa ai incercat?