| Pikatchu a întrebat:

Am parul destul de lung dar il vreau mai lung! Am cam trei luni pana cand o sa am banchetul si il vreu lung! Ce sa fac? Va rog raspundeti repede!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Foarte simplu, cumpara-ti extensii. Natural in 3 luni mai mult de 4, 5cm chiar nu are cum sa iti creasca.

| bluestrawberries a răspuns:

Uleiul de ricin mi se pare o solutie buna. Folosesc de o luna si se vad rezultate, parul creste mai repede, e mai stralucitor si e si mai des. Il poti aplica simplu la radacina parului (eu aplic seara inainte de culcare si ma spal pe cap dimineata) sau poti sa il aplici in diferite combinatii (uleiul de ricin si votck stimuleaza cresterea parului curatand scalpul). Daca vrei ca rezultatele sa se vada incerca sa stai cu uleiul de ricin in par mai mult de 2-3 ore. :*