| Mihaela2710 a întrebat:

Am parul lung pana la solduri, dar nu are volum mai deloc... Cum as putea sa-i dau mai mult volum fara produse speciale (sampon sau la hairstilist)? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| ellasweetlollipop a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, usuca-te cu capul in jos, apoi daca doresti ceva mai mult volum tapeaza-l.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un tuns cu mult volum!
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa-l mai tunzi putin.
Sau il poti tapa, poti folosi un sampon pentru volum.
Te pup!

| MadalinaaIoana a răspuns:

O intrebare : daca nu are volum mai deloc, de ce ti-l tii as de lung? Adica nici al meu nu arevolum mai deloc, dar nu il las sa fie atat de lung ( cel mult cu 8 cm mai jos de umerii ) pentru ca areta sincer urat foarte lung si fara volum. Parerea mea

| cinderellaindreams a răspuns:

Incearca sa-l tapezi cu un pieptene foarte lat.

| roxanarock a răspuns:

Usuca-ti parul cu capul in jos, tapeaza-l la radacini.Dar am o alternativa mai buna :samponul de la L'OREAL ELSEVE pentru volum functioneaza perfect pentru mine (stiu ca nu vrei sampon dar chiar merita plus ca e si ieftin)