| zambetcald a întrebat:

Fetelor,cum credeti ca v-ar sta cu parul super lung, gen pana peste solduri? ati incerca asa ceva?

12 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea sunt fan the grudge laughing.
Il avusesem cand eram mica dar de atunci nu mi-a mai trebuit. Imi mai ajunge uneori peste bust pentru ca-l tund doar cand se despica, asta fiind o data la vreo trei luni asa, si nu prea sunt multumita de lungime. Prefer sa fie vreo 10 cm dupa umeri. Nu as mai incerca sa am parul lung. Mi se pare o bataie de cap. Imi spal, usuc si indrept parul zilnic, nu prea mi-ar convenii sa am mai mult de munca si nu imi mai place parul exagerat de lung. Mi se pare plictisitor.

| Laura927 a răspuns:

Sa iti spun un lucru, parul lung crescut in voia lui nu este deloc sexi si nu place nimănui.
Un par asa lung este greu sa il faci sa aibă si volum!
Mai bine il ai pana la coate, asa este frumos îngrijit si poti face sa aibă volum ușor!

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Eu chiar l-am avut, si mi-a placut, dar se descurca greu!

| Gefox a răspuns:

Pai... depinde si de inaltimea ta... Daca esti mai inalta cu siguranta dar daca esti mai scunda mai bine nu ai experimenta big grin

| Nicoleta12345 a răspuns:

Smecher. parerea mea puppy dog eyes.
as vrea sa il am :3.

| cristeaandrada a răspuns:

Cred ca asta e visul oricarei fete laughing pana la proba contrarielaughing e greu sa ai un par atat de lung deoarece trebuie sa il impletesti mai tot timpul pentru ca se incalceste si nu sta cum vrei tu. imagineaza-ti cat ar trebui sa stai sa il ondulezi / intinzi. eu zic ca daca e putin mai jos de bust e perfect! succes :*

| Violeta_Negoita_1992 a răspuns:

Mmm...nu as incerca niciodata

| szdfxgh a răspuns:

Buna,am incercat si imi sta bine, desi este totusi o greutate pentru cap

| Ducsy a răspuns:

Asta vreau si eu sa realizez sa am parul mai lung

| crimtu5 a răspuns:

Urat happy. sper ca te-am ajutat :*

| simii_4064 a răspuns:

Mi-ar place sa am parul atat de lung, parul lung te schimba total