| Florin7255 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. As vrea sa imi cumpar niste lentile de contact negre, dar nu prea stiu de la ce firma ar fi mai bune si care nu prea ar dauna ochiului. Eu sunt brunet cu ochii albastri, imi detest culoarea ochilor, de aceea vreau sa imi pun lentile de contact. Deci daca v-ati pus sau stiti vreo firma care este specializata in asa ceva as vrea sa imi spuneti si mie. :d Apropo am 15 ani.:d

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Facem schimb? Iti d au ochii mei negrii-verzi, pe cei albastrii ai tai.
Acum serios, baietii bruneti cu ochii albastrii, fac vraiste prin lumea fetelor.Era o intrebare pe forum despre cum vor fetele sa arate baietii, iar ele vroiau majoritatea bruneti cu ochii albastrii.
Dar na, cum vrei tu.Nu prea poti sa ti cumperi lentile daca nu ai 18 ani.

Mai asteapta un an, doi, maxim si o sa ti schimbi parerea.

Numai bine.

2 răspunsuri:
| Lovepoison a răspuns:

Nu ai voie sa iti iei lentile, trebuie sa ai minim 18 ani! daca ti le iei, de oriunde le-ai lua, iti vor face rani la ochi, deci mai asteapta

| Florin7255 explică:

Am uitat sa va spun ca am 15 ani.happy