| Sebi00 a întrebat:

Ceao TpU! happy am o intrebare...as vrea sa imi pun nu stiu sigur cum se numesc. lentile de contact? am vazut la un prieten ca si'a luat niste lentile care ii faceau ochii albastrihappy as vrea si eu sa imi cumpar si acuma vin intrebarile laughing sunt saten... spre brunet o sa imi stea bine cu ochii albastri? cat costa? si de unde imi pot cumpara Fundaaa! promit :3 sunt baiat. daca va ajuta cu ceva laughing
scuzati categoria :O3

2 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu stiu daca merita sa dai banii. Nu e indicat sa le porti tot timpul. Poate doar asa, cand te duci la o petrecere etc.

| Nedela_Alin-Cristian_1998 a răspuns:

Salut sunt si eu baiat si eu port lentile de contact, eu cred ca nu trebuie sa porti lentile de contact, doar daca ai dioptrii nu ca sa-ti schimbi culoare, ce conteaza culoarea? Daca tot vrei sa-ti iei costa in jur de 200lei pentru amandoi ochi pe 6luni schimbi o lentila la un ochi o data la 1luna, iti poti achizitiona de la un cabinet oftalmologic, dar sa stie ca exista niste riscuri si nu toti pot purta lentile.