| Alexandru165 a întrebat:

Am si eu nevoie de o părerea de-a voastră! Sâmbăta am un majorat și habar nu am cu ce sa ma imbrac! Mi-am cumpărat o pereche de adidasi stil gheata albi, o pereche de blugi negri și o camasa neagra simpla (aici am cele mai mari îndoieli)! Ce credeți, este ok îmbrăcămintea sau am dat-o în bara?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Annn17171 a răspuns:

Buna! Imnraca-te cu ce te simti mai bine. Stii ca suna banal si comun, insa iti spun sigur ca la o distractie nu o sa stea nimeni sa analizeze felul in care te-ai imbracat. Important este sa te simti bine in pielea ta si sa te distrezi! Am prieteni, cunostinte care se imbraca destul de lejer la majorate. bluza, pantaloni, tenesi. Concluziv, trebuie sa te simti bine, nu neaparat sa arati doar bine! happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eventual ia-ti un papion alb sau rosu/visiuniu si ar fi ok, desi mi se pare prea serios si camasa neagra si pantaloni negri. Camasa macar un albastru inchis, rosu sau chiar alba.

| Romanul12 a răspuns:

Hai frate la 18 ani intrbi lumea cum sa te imbraci
Esti spart sa mor eu

| Annn17171 a răspuns (pentru Romanul12):

Nu e frumos sa vii aici si sa jignesti, mai ales ca nu te-a bagat nimeni in seama. Tine pentru tine daca te deranjeaza, nu insira intr-un mod nepoliticos. Uratt!

| Annn17171 a răspuns (pentru Romanul12):

Buna! Imnraca-te cu ce te simti mai bine. Stii ca suna banal si comun, insa iti spun sigur ca la o distractie nu o sa stea nimeni sa analizeze felul in care te-ai imbracat. Important este sa te simti bine in pielea ta si sa te distrezi! Am prieteni, cunostinte care se imbraca destul de lejer la majorate. bluza, pantaloni, tenesi. Concluziv, trebuie sa te simti bine, nu neaparat sa arati doar bine! happy