| mariuscraiova a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat. am parul dat intr o parte ( in partea dreapta ) si am vazut ca mi ar sta mai bine in stanga. Dar eu nu prea am vazut la multi dat in stanga. ce ziceti?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Esti un om liber si ai dreptul sa alegi.

| Iris1997 a răspuns:

Daca iti sta bine...dece sa nu fi diferita fata de ceilalti?winking

| BeHappy26 a răspuns:

Daca tie-ti sta bine in stanga, lasati-l pe stanga. Nu trebuie sa ai parul ca ceilalti. happy

| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Nu conteaza in ce parte ai parul. Conteaza mai mult cum arati atunci cand ai parul pe-o parte. Eu te-as sfatui sa intrebi o prietena foarte apropiata, si sa iti apuna ea. Nu iti pot spune prea multe pentru ca n-am o poza cu tine. Oricum bafta!

| iustinq a răspuns:

Si eu il am dat in partea stanga si nu esti singurul ...mai sunt milioane de baieti care.l au dat intr.o parte... Funda?