| anonim_4396 a întrebat:

Cararea la barbati se face pe vreo parte anume?
Eu o fac pe dreapta (dau parul pe stanga) si am vazut foarte multe persoane care-o fac pe stanga ( dau parul pe dreapta) este vreo regula?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este o regula, fiecare si l face cum vrea si cum crede ca i sta mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu-i nici o regula, ti-o faci cum iti cade tie mai bine.
Te pup!

| Shara17 a răspuns:

Buna, nu este nici.o regula, ideea e sa.ti stea tie bine si sa iti placa... happy sau pe parte cu care esti obisnuit tongue, si prietenul meu are parul la fel ( carare pe dreapta si parul dat pe stanga).winking