| catadulceatza34 a întrebat:

am vazut ca se poarta bentitele stil hippie si vreau si eu, dar mama mea nu ma lasa, zice ca sunt nebuna cu ea. Cum o conving ca sunt dragute si la moda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi convinge-o cumva, spune-i că au şi alte fete, sau ia-ţi singură, economiseşte nişte bani.
Te pup!

| LorenaAnca a răspuns:

Pai arata-i niste poze si poate o sa o convingi. Si eu port foarte des. Arata foarte dragut.

| helpyou03 a răspuns:

Arat`i niste poze de pe net cu fete purtand si poate isi schimba parerea, sau strange tu bani si ia`ti singura.