| stefanutzstefan a întrebat:

Am sprancenele prea mari vreau sa ma duc sa mi le pensez mama nu ma lasa imi zice ca de acum sa fac asta cum sa o conving

1 răspuns:
| daniellusca a răspuns:

Nu e nucesar sa o convingi pe mama ta..pensatul springenelor nu costa foarte mult, iti stingi ceva bani si mergi sa o faci.pur si simplu, in plus nici nu dureaza mult..cind vei ajunge acasa poate vei avea ceva certuri cu mama ta, dar ii va trece.))
La mine a fost aceeasi problema cu mama cind mi le-am pensat prima data, dupa sa obisnuit cu ideea.) FUNDA? ^_^