| Galusca13 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu care sper sa ma puteti ajuta.
As dori sa achizitionez o cravata gen. englezeasca pentru uniforma mea, vreau sa o port pentru ca apreciez uniforma din liceu. insa nu prea am gasit cat timp am cautat eu. Modelul este cel de pe acest site http://www.mandmdirect.com/......TX120.htm. Aici e doar camasa de vanzare :( daca ma puteti ajuta! Acord fundita

1 răspuns:
| DeddeXD a răspuns:

Http://www.bizoo.ro/produse/Cravata-pentru-fete/start-0/10/ -> Poate site-ul asta te poate ajuta :*.