| Dudu22 a întrebat:

.am si eu o intrebare despre fixativele de par cu keratina.Cat sunt de bune?
Nu am mai folosit niciodata pana acum,nici un fel de fixativ, am luat un fixativ de la Cien.Vreau sa stiu daca imi poate afecta parul cu ceva. Oricum am un par destul de rar...app sunt baiat

1 răspuns:
| Laariss a răspuns:

Pai daca îți dorești să ai volum sau să îți stea parul într-un anumit mod, cu siguranță este foarte bun.
Nu-ti afectează cu nimic parul doar că după 1-2 zile trebuie sa te speli bine pe cap.