| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU.
Am si eu o problema destul de grava cred... am un dinte stramb in fata sus. e dat in spate, iar cand zambesc se vede cam nasol. ceilalti sunt ok. mi-a zis unu sa nu mai zambesc in viata mea cu gura deschisa si m-am cam suparat, voi ce ziceti sa fac? nu prea am bani pentru aparat dentar, mai ales ca stau in Italia si aici e vreo 1000 si ceva de euro...
Astept sfaturile voastre big grin

4 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Mai bine un dinte decat toata fata (asta trebuia sa ii zici tipului)

| Desembra133 a răspuns:

1.Spune-i tipului care ti-a spus sa nu mai razi ca e un mare dobitoc
2.Pana iti faci rost de bani sa iti iei aparat dentar ferestete atunci cand razi, punand mana la gura sau te uiti in alta directie sa nu se observe. happy

| Cjxhhffhh a răspuns:

Se poate implanta un dinte! Te costa mai ieftin doar ca o sa trebuiasca sa stai cateva zile cu un surub in gura

| Ioana6905 a răspuns:

Multi din strainatate vin in Romania pentru sanatate pentru ca e mai ieftin, nu sunt dentist dar, daca chiar vrei o solutie, ar trebui sa vizitezi unul.