| Petrica94 a întrebat:

: Am vrut sa ma fac blond am cumparat vopsea blond deschis si am facut un test sa vad ce culoare iese pe cateva fire de par si a iesit roscat stie cineva cum pot sa fac sa iasa blond deschis? a si am incercat si cu nuantator blond deschis si la nuantator nu a iesit nimica. tot culoarea parului natural a ramas MULTUMESC.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu mai incerca, nu o sa-ti iasa acasa niciodata un blond deschis.Risti sa te faci portocalie.In primul rand parul trebuie decolorat,spalat, apoi vopsit, iarasi spalat si facut un tratament pentru par vopsit.

| georgy39 a răspuns:

Mai intai decolorezi parul, iar dupa aplici culoarea(vopseaua) altfel iti va iesi roscat tot timpul... Sper ca am ajutat funda?batting eyelashes

| Robertttttttt a răspuns:

TIe ti a iesit roscat deoarece ai lasat prea mult vopseaua sa intre in par. Omule eu m am facut suvite si am folosit decolorant de par ala e BUN. Crede-ma iti ies blonde asa cum vrei tu. Poti sa mai incerci odata cu vopseaua dar sa o lasi mai putin in cap si apoi sa te speli big grin Bafta!