| Shoky_5432 a întrebat:

Anul trecut am vazut in Zara o pereche de jeansi care aveau la talie si la glezne un fel de "mansete" ca la hanorace(nu stiu exact sa explic). Si nu am apucat sa ii cumpar, iar anul asta am gasit o pereche asemanatoare in Pull and Bear. Vreau sa stiu daca au vreo denumire speciala, daca stie cineva unde gasesc imagini si in ce magazine ii mai gasesc(asta in cazul in care mai sunt).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un model, nu poarta nicio denumire.gasesti in magazine de duzina, gen Terranova