| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am vazut pe site'ul celor de la Pull and Bear cateva perechi de blugi interesante care sunt la reducere.
As vrea sa stiu daca reducerea este valabila si in magazine (Pull and Bear Iasi)si daca toate produsele de pe site le gasesc in magazin.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Marii a răspuns:

Uneori nu gasesti chiar toate produsele in magazine, sau poate gasesti anumite produse la un mall, si altele la altul. Cel mai bine te duci la magazin sa te uiti ca altfel n-ai de unde sa stii. happy