| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am vazut pe site'ul celor de la Pull and Bear cateva perechi de blugi interesante care sunt la reducere.
As vrea sa stiu daca reducerea este valabila si in magazine (Pull and Bear Iasi)si daca toate produsele de pe site le gasesc in magazin.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Este posibil sa nu gasesti toate produsele de pe site. Reducerile sunt valabile in toate magazinele, dar produsele nu sunt mereu aceleasi de pe site. Poti gasi produse care nu sunt pe site si invers.

| tinaHd a răspuns:

Reducerea e valabila, dar produsele nu sunt toate 100%:*