| dani172 a întrebat:

Arata ciudat daca port pantaloni surti si hanorac? mai ales ca hanoracul are aceeasi culoare si arata de parca fac parte dintr-o bucata rolling on the floor Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat de gros pare hanoracul, eu in principiu zic ca merge mai ales daca zici ca se potrivesc ca si culoare.

1 răspuns:
| daniel33441 a răspuns:

Nu culoarea este problema ci faptul ca hanorac cu pantaloni scurti arata ca sandalele cu caciula de blana.hanoracul este de toamna pantalonii scurti de vara.