| HGreenPandaGH a întrebat:

as dori sa-mi achizitionez o apa de parfum, Giordani Gold White Original, nu am mai folosit acest brand de parfumuri pana acum, dar mi-as dori ceva nou. Si intrebarea mea se rezuma la doar: Este bun?
Persista timp indelungat?
In catalogul Oriflame nu exista acea mostra de parfum, deci inca o intrebare ar fi, este puternic, sau slab?
Multumesc foarte mult. O zi placuta.

Răspuns Câştigător
| BiancaT17 a răspuns:

Buna,sunt reprezentant. Giordani White are un miros mai floral, persista in jur de 6-8 ore(depinde de Ph-ul tau). Paradise mi se pare mai ok pentru anotimpul rece, acum este greoi de purtat. O seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| Nero15 a răspuns:

E foarte bun persista mult timp si miroase minunat nici prea tare dar nici dulce ( are o colega acest parfum altfel nu stiam)

| HGreenPandaGH explică:

Si de asemenea oscolez in alegerea lui si a unui alt parfum, Paradise. Sincer ador esta aceea aroma piperata, dar tot am dubii.