| anonim_4396 a întrebat:

fetelor:* ce alegeti intre Giordani gold giordani shine si giordani white? care e mai bun? si persista mai bine? Funda p. s:de la oriflame, nu are cum sa nu le stiti! >Fundabig grin< daca tot raspundeti.va rog spune`ti si o parere la ce ati ales

Răspuns Câştigător
| ChuckyEla a răspuns:

Scumpa... eu shine nu am avut insa dintre gold si white, giodani white persista mai mult si miroase superb:X...

4 răspunsuri:
| Faye a răspuns:

Giordani gold l-am avut si imi place foarte mult. dar la restul nu ma pronunt. :d

| tipicalgirl a răspuns:

Clar,giordani gold

| Constantin_Andreea_1994 a răspuns:

Giordani goldhappy persista destul de mult si miroase super.

| cLaudiaMr6 a răspuns:

giordani white.