| metalhead69 a întrebat:

As dori un "leac babesc" (tratament naturist) pentru o problema dermatologica: mi se inroseste foarte tare nasul.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
E posibil sa fie cuperoza, mai bine consulta un dermatolog.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cum laughing crezi ca toate problemele se rezolva cu leacuri babesti? Mai era o fata care intreba cum poate sa-si faca capul mai mic cu leacuri babesti laughing
Si mie mi se inroseste nasul cand e frig...asta e, suportam...

| metalhead69 explică (pentru Bondarel99):

Nu era vorba de frig si nu e o problema asa de imposibil de rezolvat ca "micsorarea capului". Asa ca te rog daca poti fi de ajutor raspunde daca nu ai nimic folositor de zis mai bine taci.

| LolaLollita a răspuns:

Mergi la un doctor dupa sarbatori, sa nu fie o boala.

Răspuns utilizator avertizat