| Abc_6735 a întrebat:

Vreau sa imi inchid putin parul la culoare si as vrea sa il fac ceva de genul spre Roscat. Dar nu vreau sa folosesc vopsea de par sad. Cv natural. Funda la primul
Cv ce pot face eu happy.

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Te speli pe cap cu frunza de nucbatting eyelashes

| Andreea_1341 a răspuns:

Buna!

Daca esti satena ar fi mai bine sa optezi pentru:blond inchis,saten deschis, saten mediu, saten inchis!

Dar mai daca tu vrei roscat atunci te sfatuiesc sa folosesti un roscat mai deschis:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Ti s-ar potrivi foarte bine! Poti folosi un sampon (vopsea), care nu este permanent, dupa 7-8 spalari nici urma de vopsea, nu-ti inrautateste starea parului! Nu mai stiu cum se numeste, dar se gasesc in plicuri mov!