| Darkus a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie ce haine va cumparati pentru scoala, vreau doar sa ma inspir. Dau funda!

5 răspunsuri:
| KingCobra a răspuns:

Cateva camasi misto cu maneca scurta cu carouri mai mari, niste blugi(preferabil cu lant), niste adidasi Adidas si Puma.

| Pauliici a răspuns:

Eu,ca fata, mai conteaza? raised eyebrows Adica te ajuta la ceva daca iti zic? big grin

| Darkus explică (pentru Pauliici):

Poate ma sfatuiesti mai bine decat cei de mai suswinking

| Pauliici a răspuns (pentru Darkus):

Pai,depinde si in ce clasa treci.
Vreo pereche-2 de blugi
Niste camasi de`alea la moda smug sau daca nu iti plac camasile/nu iti place sa le porti... niste tricouri cu maneca scurta.
Cateva hanorace..sau pulovere.
o pereche-2 de adidasi/tenesi.
Si un trening, ceva, pentru sala :d

| BaiatuVesel a răspuns:

1 Camasa.
3 perechi blugi.
Niste tenesi frumosi.