| sweatnees a întrebat:

as vrea sa-mi dati niste sfaturi cum as putea sa-mi fac culoare pielii mai deschisa.

5 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Buna!
Nu te inteleg, de ce ai vrea culoarea pielii mai deschisa!? Vara fetelor le sta cel mai bine bronzate, cu pielea inchisa. Te poti duce la un dermatolog sa te sfatuiesti cu el.
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu cred că se poate una ca asta.
Te poți sfătui cu un dermatolog.
Te pup!

| FreakyChucky a răspuns:

Sunt niste creme pentru depigmentare, unei prietene i s-a albit fata dupa ce s-a dat.

| Georgianaaa909 a răspuns:

Pai,eu nu sunt de acord cu ceilalti, se poate sa depigmentezi pielea...fa baie cu lapte(nu glumesc), chiar merge spalate cu lapte caldut/fierbintel pe tot corpul(fa bai din astea de 2-3 ori pe saptamana timp de 2-3 luni)! REZULTATELE SUNT GARANTATE! Alt sfat pentru o fata mai alba:gomaj cu malai, ou, miere si lapte(1 lingura malai, un galbenus de ou batut spuma, o lingura de lapte) il lasi pe fata circa 20-30 min! Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?

| Hazek2013 a răspuns:

Ce-a mai buna cale este sa te duci la un dermatolog sa intrebi tongue