| ygh6yttrgfdsx a întrebat:

Salut, cum as putea sa'mi fac pielea mai fina? sau mai deschisa la culoare, nu'mi plac persoanele ce au culoarea pielii inchisa, in cazul meu, soarele m; a cam arslaughing Funda!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Te dai cu crema hidratanta in fiecare seara si o exfoliezi odata sau de 2 ori pe saptamana, exfolierea ajuta si la eliminarea bronzului. Cand faci baie, pune in apa sare de baie si foloseste un gel de dus pentru piele uscata. Daca te referi si la ten, demachiaza-l in fiecare seara si dimineata iar apoi aplica crema hidratanta, iar odata pe saptamana exfoliaza-l iar apoi aplica o masca hidratanta din comert, sau preparata acasa din ingrediente naturale.

| ygh6yttrgfdsx explică (pentru BiuL):

Uii,mersi mult, pare sa'mi fie de folos:*

| BiuL a răspuns (pentru ygh6yttrgfdsx):

Nu ai pentru ce. Poti incerca si sa te speli cu lufa, cand faci baie, tot un fel de exfoliere.