| Denis123456 a întrebat:

as vrea sa stiu o metoda cum parul meu ar putea creste mai repede (sunt baiat)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune caciula pe cap si in primavara cand o dai jos, o sa ai o claie de par in cap! happy

| Hammurabi a răspuns:

Se face un amestec din ulei de ricin și petrol lampant. Îți frecționezi rădăcina părului seara înainte de culcare. Aproximativ îți dublează viteza de creștere a părului. Partea nasoală e că mirosul nu dispare dimineața în totalitate nici după duș.

| udrescuf a răspuns:

Se face un amestec din ulei de ricin și petrol lampant. Îți frecționezi rădăcina părului seara înainte de culcare. Sau il poti intinde cu placa de par.

| Cortex a răspuns:

Spala-te pe cap cu apa rece o data la 3 zile.

| Denis123456 explică (pentru Cortex):

E 100% sigur?

| Cortex a răspuns (pentru Denis123456):

Pentru mine a functionat, iti creste parul mai rapid si o sa fie mai puternic, mai rezistent, implicit mai frumos si mai sanatos.

| BIOO a răspuns:

Avem noi un sampon excelent la companie! Intr-o saptamana iti va creste si ti se va regenera rapid parul!

| Ramona3k3 a răspuns:

Indiferent dacă ești fată sau băiat, metodele sunt aceleași.
Ulei de ricin, de măsline pe care îl aplici pe rădăcina părului, masând scalpul, îl lași să acționeze și asta e.
Uleiul trebuie încălzit.