| cristi000 a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat si as vrea sa stiu ce se intampla cu firele de par dintre sprancene dupa pensat. parul dinstre sprancene se va ingrosa si va creste mai repede sau va fi la fel de lung si nu isi va schimba ritmul de crestere?

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Nu se intampla nimic cresc la fel iar dupa o perioada mai subtiri daca le pensezi odata ce scoti firul din radacina repetat nu se mai regenereaza asa de usor iar la un moment o sa creasca mai putin. vor fi la fel de groase la fel de lungi.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Creste cam la fel, insa in timp firul de par se va rari si se va subtia un pic.
Bafta!winking

| marrr a răspuns:

Multumesc ca mi-ai amintit sa ma pensez>big grin