| lSchizo a întrebat:

Aseara am aplicat pe frunte o crema numita Elocom *pentru cosuri*. Cand m-am trezit, am vazut ca in zona in care mi-am dat cu respectiva crema, mi-a aparut o pata alba. straight face Si ciudat este faptul ca desi am mai folosit-o si inainte, nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva.
Acum, vreau sa va intreb daca 1. mai pot sa folosesc crema si 2. cum scap de acea pata. straight face
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Din câte ştiu eu Elocom nu este pentru coşuri, ci pentru pete, ciuperci d'alea. Nu o mai folosi, încearcă Aknesol. Lasă măcar o zi pielea să respire, spală-te bine şi dă-te cu cremă hidratantă.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa nu o mai folosesti..Si cu pata alba intreaba si tu un doctor.

| soul2soull a răspuns:

Eu nu inteleg oamenii care folosesc tot felul de prostii si creme nu ai auzit de planta numita ALOE VERA? planta nu porcarii din comert.

Iei de pe la cineva o frunza o tai pe toata lungimea si latimea ei te ungi cu frunza aceea pe cosurile care le ai vei vedea in timp diferenta big grin

Nu este o planta minune isi face efectul,, dar in timp

| claw13 a răspuns:

Intreaba un doctor cum scapi de pata: daca zice ca nu se poate sau e mai stiu eu ce procedeu medical complicat ca sa scapi faci ce te sfatuieste el, daca zice ceva gen folosesti frunze de nu stiu ce sau asa ceva si ai si de unde sa iei acel ceva si chiar functioneaza si nici nu asa atele(nici urme nici boli) eu zic ca poti sa te mai dai.
Doar sfatul meu.

| DeeaDeeuta a răspuns:

Eu zic ca pentru cosuri si pentru binele tau NU MAI FOLOSI CREMEwinkingsi despre pata alba mergi la un doctor