| Yoe a întrebat:

Azi la mine in clasa a fost secret Santa adica chestia aia in care trebuie sa facem cadou de crăciun colegilor. Am primit de la o colega o esarfa Burberry LONDON. Eu sunt băiat. Esarfa poate fi purtata si de baieti sau e doar pentru fete si vrut sa facă colega mea misto de mine? sad
Multumesc anticipat pentru raspuns! happy

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Si baietii poarta!

| dianainsta01 a răspuns:

Pai ar tebui sa scrie pe eticheta daca este unisex sau nu. doar ca, sincer, eu cred ca este un fake. o astfel de esarfa costa cat un salariu si nu stiu daca colega ta se indura sa dea atat pe ea. nu stiu ce sa zic, si poate te dezamagesc, dar cred ca este un fake. si este mult mai rusinos sa te plimbi cu o copie ieftina decat cu orice altceva.

| andra12x a răspuns:

Nu cred ca vrea sa faca misto de tine avand in vedere ca o esarfa Burberry e destul de scumpă (asta daca e originala). daca se scamoseaza, asta inseamna ca, cel mai probabil nu e originala, pentru ca ei produc esarfe doar din casmir, un material foarte bun.

| Alle_AlleXandra_1995 a răspuns:

Nu scrie nimic pe eticheta? Eu am vazut baieti care poarta esarfe burberry :*

| Cernucan91 a răspuns:

Esarfele Burberry LONDON sunt unisex, acuma vezi daca iti sunt potrivite stilului de imbracaminte, vezi daca le poti asorta cu ceva.

| Meeiyiy a răspuns:

Pai depinde si cum arată acea eșarfa. Daca e in culori mai închise, nu are modele prea vesele/inflorate pe ea si materialul nu este prea subțire atunci poate fi purtată si de băieți. Părerea mea.