| RaduMihaiRadu a întrebat:

In clasa facem Secret Santa(tragi la tombola un nume si trebuie sa-i faci un cadou fara sa stie de la cine vine) si mi-a picat un baiat. Ce cadou sa ii iau. Dupa mine i-as lua un tricou si as scapa, dar nu pot. happy Sugestii?

Răspuns Câştigător
| shadow5111 a răspuns:

Si eu am facut anul trecut si am avut un baiat care a primit o chestia de aia de darts (o tinta), un mic joc video(daca e genul de baiat care se joaca pe pc), un baiat a primit o decoratiune super faina de craciun era din sticla, s-a primit si un bradut natural dragut, o caciula faina de craciun a mai primit un baiat, mdaa nu stiu chestii de craciun

5 răspunsuri:
| gaby24 a răspuns:

O carte de indrumare.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Un fixativ or gel

| Pizzaislife a răspuns:

Si noi vacem la fel dar de obicei in prima pauza dupa aflam tot si schimbam intre noi persoanele daca reusesti convinge pe cineva.

| Pizzaislife a răspuns:

Pai ai putea sa i iei niste ghete din alea pufoase de casa ar fi ceva comic

| Elena_Alina_1993 a răspuns:

Ai putea sa vezi mai intai ce il pasioneaza asa de la distanta, ce fel de baiat e. Daca e genul de baiat mai timid i.ai o carte. Iar despre tricou ce sa zic... Nu e cea mai inspirata idee. Cred ca o bluza cu un imprimeu de sezon chiar ar fi draguta. Sper ca ti.am fost de ajutor oarecum...