| erabianleonard a întrebat:

Ce fixativ imi recomandati pentru fixarea parului dar fix sa'l fac cum vreau eu si sa stea fix fix pentru toata ziua!

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Foloseste taft, e foarte foarte bun, il gasesti in orice mini market si nu e mai mult de 10 lei.

| mona a răspuns:

Fixativul taft e puternic si il poti folosi cu incredere

| erabianleonard explică (pentru mona):

Ce fel? sunt mai multe modele

| mona a răspuns (pentru erabianleonard):

Eu am rosu si intareste foarte tare si daca nu ma insel albastru e mai puternic

| erabianleonard explică (pentru mona):

Si cam cat costa cel rosu?

| mona a răspuns (pentru erabianleonard):

Depinde de unde il cumperi, pe mine m-a costat 10 lei si ceva

| agentul007 a răspuns:

Taft

| Roobeertaa a răspuns:

Buna.Taft negru, rosu sau albastru si ca pret e peste 10lei cu putin happyEu folosesc negru si sunt multumita.

| ШокоЛадКа a răspuns:

Ion asa se numeste firma ii profisional