| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru fixarea parului (in afara de gel)?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Fixativ, ceara, spuma, dar ceara este cea mai buna, dar si fixativul este bun, spuma nu este chiar atat de buna.
Daca nu reusesti nici cu alea, poti sa folosesti foarfeca, si o sa iti stea perfect.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lac pentru par.
Este incolor, se usuca in cateva secunde si rigidizeaza bine. Se indeparteaza usor prin spalare cu apa calda.

| alexfunjohncena a răspuns:

Ceara de păr, fixativ sau spuma de păr. De preferat ar fi ceara.

| Bogdan_Gabriele_1990 explică (pentru alexfunjohncena):

Am folosit ceara, dar tot ce facea era sa dea luciul parului si sa-l faca unsuros (am folosit ceara Taft)

| PavelImobiliare a răspuns:

Ceara de par, dar se cunoaste pentru ca se schimba textura parului si este un fixativ "minune" profesional care nu incarca, iar parul se comporta ca natural. Le poti gasi la profyhairshop

| eutusiovidiu a răspuns:

Iti recomand cel mai puternic spray de de fixare extra strong HennaPlus Olanda http://farmaciaverde.util21.ro/......anda.html, ai la ce sate raportezi acesta este cel mai puternic fixativ.