| anonim_4396 a întrebat:

Ce sugestii de tinute aveti pentru prima zi de scoala? eu de obicei ma imbrac Swag,dar pentru prima zi de scoala m-am gandit sa ma imbrac asa-bascketi rosii,pantaloni skini negri,o camasa alba simpla cu manecile intoarse, un papion colorat si o vesta de blugi cu tinte pe umeri. si cateva accesorii(ceas, inele cateva bratari poate) ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, găsești aici mai multe idei de ținute pentru Back To School: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

Baftă! :)

8 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Mi se pare prea incarcat.Ia-ti baschetii rosii, cu acei pantaloni skini, camasa alba si papionul zic eu rosu... Poate un ceas nu ar strica, dar nu si bratari.

| Lynna a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa renunti la bratari si inele, ia-ti doar ceasul. Si renunta si la vesta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa spun...O tinuta cam incarcata pentru scoala... Esti cam colorata.Sunt de acord cu pantalonii skini, camasa si baschetii rosii, dar papionul ar trebui sa fie portocaliu cu bulinute sau ceva asemanator, iar vesta fara tinte.Cateva accesorii ar merge : un inel din aur si o bratara verde fosforescent.

Asta este parerea mea ( nu judeca ).
PS : La voi la scoala nu exista uniforma? Ca la noi copii vin pe parcursul scolii si la incheiere si prima zi de scoala in uniforma. Doar ma intreb.

O zi buna. big grin

| onecolorfulldream a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt la liceu. nici un liceu din orasul meu nu are uniforma din cate stiu eu.

| anonim_4396 explică (pentru onecolorfulldream):

Aha...Asa se explica de ce nu este uniforma.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Stralucita isee.Ma incanta.

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Renunta la vesta cu tinte si bratari. O sa arati de parca mergi in razboi asa incarcata. Mai simplu si cu gust! :* O zi buna happy

| xSkillexCatsxxBlackxx a răspuns:

Mi se pare prea incatcat... Ia'ti baschetii rosii, cu pantaloni, camasa si papionul. Poate chiar ceasul dar renunti la bratari si inele. happy

Funda? puppy dog eyes