| AmintiriDureroase a întrebat:

Cum fac sa imi creasca parul mai lung repede si simplu? Va rog sora mea se marita peste doua luni si vreau sa imi creasca parul.

7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Te speli mai des pe cap, si asta e o solutie.

| CeaCuMasca a răspuns:

Odata pe saptamana taie putin din varfuri, o sa iti accelereze procesul de crestere.Asta e cea mai buna metoda.

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Incearca o metoda naturala.
maseaza-ti parul cu un ou, sau cu galbenusul lui inaine sa te speli pe cap, iar apoi clateste-l cu apa calda
stiu ca suna putin cam scarbos, dar e adevarat!
in plus ii si volum parului.
eu am incercat si chiar merge!
ps:foloseste aceasta metoda cat mai mult timp si o sa vezi diferenta!
sper ca te-am ajutat.
Funda?

| InnaBotezatu a răspuns:

Poti incepe sa ii spui mamei tale sa iti taie varfurile ...si sa te duci la farmacie si sa iei ulei de ricin e cam 2 lei sticluta. Uleiul de ricin se aplica dupa ce te`ai spalat pe cap si il lasi vreo 10-15 min. apoi te clatesti bine pe caphappy

| CeaiCuGheatsa a răspuns:

Cum faci? Cu talent, nu te mai epilezi si te dai pe ele cu clor + dero de rufe + 2 oua de gaina... Eu am aplicat pe cap si a crescut peste 2 nopti cu vreo 5-6 cm mai mare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CeaiCuGheatsa):

Doamne dar voi o sa bruiati si mai rau fata daca ii spuneti raspunsuri tampite...:@

| anonim_4396 a răspuns (pentru CeaiCuGheatsa):

Chiar? zii, chiar?