| Razvan17Me a întrebat:

Cum sa imi fac si eu parul ca aici http://imgur.com/a/wqSvh? Am incercat tot dar imi sta gen "lins de vaca " cand il dau in spate. Dau Funda pentru cel mai argumentat raspuns, pas cu pas!

Răspuns Câştigător
| Cheetah69 a răspuns:

Foloseste niste ceara de parIei cam un varf de deget (ca sa nu ti se ingrase parul) apoi o intinzi pe maini si incepi sa te dai cu ea pe tot parul, iar abia dupa ii dai forma pe care o vreiSi la sfarsit poti sa dai cu putin fixativ ca sa te asiguri ca iti rezistaSi nu folosi gel pentru ca o sa ii dea aspectul ala ud si naspa

2 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Cu gel